Súťaže

Súťaž o knihu Karla Gotta

Cesta za štestím

Rádio SiTy si pre Vás v spolupráci s kníhkupectvom Martinus pripravilo súťaž o vzácny titul od maestra Karla Gotta – Cesta za štestím. Fenomenálny muzikant napísal na sklonku života svoju autobiografiu. Je otvorenou spoveďou o súkromí, dcérach, manželstve a o veciach, ktoré boli doposiaľ zahalené tajomstvom.

Čo treba urobiť pre výhru?
Napíšte nám do komentára pod súťažný status, ktorá je Vaša najobľúbenejšia pieseň od Karla Gotta a komu by ste túto knižku venovali pod stromček.

Víťaza vyžrebujeme 14. decembra 2023.

Opera House Lounge Club

Súťažíme o bublinkové prekvapenie

V Rádiu SiTy uvádzame tanečný program Opera House Lounge Club. Prináša to najlepšie z tanečného podniku v srdci metropoly. “Tešiť sa môžete na sety hudobného žánru, ktorý sa v klube hráva. Ide o funky, disco, new disco, house, soulful house, vocal house, deep house, groove a podobne,” povedal Brano DJ. Vyžrebovaný víťaz získa cenu pri vstupe do Opera House Lounge Club.

Súťažná otázka znie
Kedy môžete u nás program Opera House Lounge Club počuť?
Pomôcku nájdete v článku na našom webe.

Odpovede očakávame pod týmto súťažným statusom do stredy 29. novembra 2023.

Letná súťaž

Kúp si tričko Rádia SiTy a vyhraj zájazd s CK DAKA

Vyhraj trojdňový zájazd pre dve osoby na Plitvické jazerá a na Oktoberfest v Mníchove! Rádio SiTy si pre Teba v spolupráci s Cestovnou kanceláriou DAKA pripravilo veľkú letnú súťaž

Čo treba urobiť?
1) Kúp si tričko Rádia SiTy.
2) Odfoť sa v ňom na dovolenke, výlete či doma pri oddychovaní.
3) Pošli nám fotku na mailovú adresu marketing@radiosity.sk, alebo na telefónne číslo 0948 711 538.
Stačia tri kroky a si v hre o dva nezabudnuteľné výlety!

Súťaž trvá od 30. 06. 2023 do 01. 09. 2023.
Pozri si aj štatút súťaže.

Lístky na We love music

Festival bude na bratislavskom Závodisku – Dostihovej dráhe v Petržalke 16. a 17. júna. Vstupenky môžete vyhrať v našej súťaži.

Opera fest na hrade

Hráme o lístky na skvelý hudobný festival. Víťazov vyžrebujeme 14. júna 2023. 

Hra o poukážky za 600 €

Sport Vision Slovakia venuje do hry poukážky v hodnote 600 € pri príležitosti otvorenia novej predajne Sport Vision v Eurovei.

Hráme o knihu Tiny Turner

Zosnulá legenda napísala inšpiratívnu knihu o ceste k šťastiu a viere. Získajte tento titul od Vydavateľstva Motýľ.

Súťaž ku Dňu matiek

V hre je jeden zo šperkov z dielne Katariny Žiak jewellery a poukaz na 20,- eur do Sity Coffee & Wine. Súťaž žrebujeme 14. mája 2023.

Súťaž o čističku vzduchu

Spoločnosť Klima LG venuje jednému z Vás čističku vzduchu v hodnote 550,- €. Stačí splniť jednoduchú úlohu.

Lístky na derby

Súťaž o dve vstupenky na St. Nicolaus Monarchs, ktorý odohrá 7. mája 2023 ligové derby proti Nitra Knights. Víťaza, ktorý pôjde na americký futbal, spoznáme 5. mája 2023.

Taký bol Freddie Mercury

Súťaž o vstupenky do domu kultúry Ružinov, kde 28.apríla 2023 zavíta niekdajší osobný asistent speváka, Peter Freestone. V hre je aj jeho kniha.

Pobyt v Paríži

V spolupráci s cestovnou kanceláriou DAKA sme si pre Vás pripravili súťaž o 5 dňový zájazd do Paríža. Žrebujeme 1. apríla 2023.

Jazz medzi hviezdami

Koncert bude 2. septembra 2022 na  medzinárodnom multižánrovom festivale Symfónia umenia (1. – 11. septembra) v Ružinove. Víťazov súťaže Rádia SiTy o vstupenky spoznáme 29. augusta.

Matt Bianco na zámku

Koncert bude 29. augusta 2022  na nádvorí Šimák Zámku Pezinok. Súťaž Rádia SiTy vyžrebujeme 25. augusta 2022. Spolu 5 výhercov získa po 2 vstupenky. 

Opera Fest na Hrade

Festival prinesie 26. až 28. augusta 2022 na Západnej terase Bratislavského hradu operu Carmen, Rusalka a koncert Filmovej hudby. Výhercov súťaže Rádia SiTy o balíčky lístkov vyžrebujeme 24.08.2022.

Al McKay a The Earth, Wind & Fire Experience

8. augusta 2022, od 20:00 hod. v Šimák Zámku Pezinok. Dvaja víťazi získajú z Rádia SiTy po dva lístky. Žrebovať budeme 4. augusta 2022. Mediálnym partnerom koncertu je Rádio SiTy.

Kool & the Gang

Koncert bude  27. júla 2022 v NTC aréne v Bratislave. O lístky hráme na facebooku Rádia SiTy. Žrebovanie víťazov bude 20. júla 2022. Koncertná udalosť roka bude s mediálnou podporou Rádia SiTy.

Cibula Fest

Multižánrový „Open Air“ festival bude 21. až 23. júla na letisku v Holíči a prinesie množstvo vystúpení. Na pódiu bude okrem iných aj Kali, Sima, Polemic, Vašo Patejdl, či Čechomor. V súťaži Rádia SiTy hráme o voľné lístky.